عنوان : انا لله و انا الیه راجعون
کد خبر : ۲۵۵۸
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ 
ساعت : ۱۱:۱۰:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حزن و اندوه فراوان رحلت آیت ا... هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین و صدیق امام و رهبری و از پیشگامان انقلاب عظیم اسلامی را خدمت رهبر معظم انقلاب و همه آحاد ملت تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

آیت ا... هاشمی رفسنجانی خدمات ارزنده و بی نظیری را برای به ثمر نشستن انقلاب و پس از آن در دوران پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی انجام داد که برکات آن تا همیشه برای مردم و انقلاب خواهد  بود و هیچگاه از اذهان پاک نخواهد شد.

این مجاهد خستگی ناپذیر ، سمبل شجاعت ، صبر و تقوا ، سردار سازندگی کشور و مایه فخر و مباهات تا همیشه است و با کارنامه درخشانی که از خود به یادگار گذاشته برای همیشه در لوح تاریخ به نیکی ثبت خواهد شد.

آیت ا... هاشمی رفسنجانی شخصیتی بی نظیر و ممتاز بود که عمر پر برکت خود را در شکل گیری انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسوولیت های خطیر در اداره کشور و دفاع مقدس سپری کرد و به دیدار معبود شتافت.

وی عمر پربرکت خود را صرف خدمت به انقلاب کرد و در مبارزه با رژیم طاغوتی مجاهدتهای زیادی را به جان خرید و هر چه در توان داشت در این راه دریغ نکرد و به یقین نام و خدمات این مجاهد نستوه که چهره ای ممتاز و بی بدیل بود و در هر مسوولیتی خدمات ارزنده ای از خود به یادگار گذاشت همواره بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.

غفران و رحمت الهی و علو درجات را برای آن مرحوم و صبری جزیل را برای بازماندگان از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

                                                                                            مجید عبدالهی

                                                                                        مدیر عامل و رییس هیات مدیره

 شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 304

بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق این پرتال مربوط به شرکت آب و فاضلاب روستايي استان مازندران می باشد. استفاده از مطالب پرتال با ذکر منبع بلا مانع است.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0