عنوان : حضور امام جماعت و مسوول فرهنگی-دینی شركت آبفار مازندران دركارگاه آموزشی مشهد مقدس
کد خبر : ۲۵۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ 
ساعت : ۱۳:۴۲:۱۱
عنوان گروه خبري : همایشها و نمایشگاه ها .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به منظور افزایش آگاهیهای دینی و فرهنگی ائمه جماعات و مسوولین فرهنگی و دینی شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری سراسر کشور یک دوره آموزشی در مشهد مقدس برگزار شد که امام جماعت و مسوول فرهنگی- دینی شرکت آبفار مازندران نیز در این دوره حضور یافتند.

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ در این همایش دکتر هاشمیان معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اجرای درست این فریضه مهم اظهار داشت:خوشبختانه امر به معروف و نهی از منکر در تمامی دس

تگاههای نظامی و انتظامی، وزارتخانه ها و شرکت ها در حال پیگیری و اجراست.

وی ضمن قدردانی از تلاشهای ائمه جماعات و مسوولان فرهنگی و دینی تصریح کرد: آثار این فریضه که کاهش تخلفات و سلامت اداری است حتما باید در دستگاههای اجرایی نمود داشته باشد و در نمودار ارزیابی نمره بالایی لحاظ شود.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاههای اجرایی اشاره کرد و گفت: ائمه جماعات از اجزاء اصلی و شخصیت حقوقی در هر دستگاهی هستند که باید موارد امر به معروف و نهی از منکر را از آنان مطالبه کرد.

در پایان این همایش رحیم پورازغدی استاد حوزه و دانشگاه نیز طی سخنانی به مباحث مهم در امور فرهنگی و دینی کشور پرداخت.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 320

بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق این پرتال مربوط به شرکت آب و فاضلاب روستايي استان مازندران می باشد. استفاده از مطالب پرتال با ذکر منبع بلا مانع است.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0